..:: Vila TATRA - Vysoké Tatry, Stará Lesná - penzión, ubytovanie ::..

  O nás    Ubytovanie a služby    Fotogaléria    Cenník    Objednávky    Doprava    Odporúčané aktivity    Kontakt 
DE UK PL SK

 
Na Vaše otázky
Vám radi odpovieme:
Váš e-mail:

*Predmet:

*Tel.:

*Správa:

*Kontrolné č.: 52829 Aktivity

Penzión Vila Tatra má ideálne umiestnenie pre uskutočnenie poznávacích a pobytových, rekreačných výletov. Vo všetkých smeroch od penziónu sú rôzne športové a turistické atrakcie alebo historické pamiatky.
  • Letná i zimná turistika je garantovaná bezprostrednou blízkosťou Vysokých Tatier. Množstvo skiareálov v okolí penziónu Vila Tatra poskytuje ideálne podmienky pre bežecké a zjazdové lyžovanie. V letnej sezóne Vás turistické chodníky prevedú krásami slovenských veľhôr.
  • Okresné mesto Poprad (cca 10 min autom) ponúka pre turistov mnohé atrakcie. Toto nádherné mesto sa stáva obľúbenou destináciou prichádzajúcich turistov. Ponúka nielen kultúrne vyžitie a historické pamiatky, ale takisto mnoho moderných barov a reštaurácií v jeho centre. Poprad je administratívnym, hospodárskym a kultúrnym centrom regiónu pod Tatrami
  • Odporúčame Vám navštíviť najzaujímavejšiu a najkrajšiu historickú časť mesta Poprad- Spišskú Sobotu. Históriu Spišskej Soboty dokazujú bohaté kultúrne a historické pamiatky. Od roku 1950 je mestskou pamiatkovou rezerváciou. V Spišskej Sobote sa zachovali gotické, renesančné i barokové meštianske domy. Na námestí sa nachádza kostol sv. Juraja, pôvodne neskororománsky z r. 1273, ktorý bol v r. 1464 goticky prestavaný. Hlavný oltár je neskorogotický z roku 1516 a je z dielne majstra Pavla z Levoče. Na severnej strane je kaplnka sv. Anny zo začiatku 16. storočia a pri kostole je renesančná zvonica z roku 1598. Je tu taktiež evanjelický klasicistický kostol z roku 1777.
  • Blízke termálne kúpaliská vo Vrbove a Aquapark v Poprade poskytujú celoročné kúpanie. Blaho týchto termálnych vôd môžete využívať nielen v lete, ale i v zime.
Odporúčané odkazy:

www.poprad.sk
www.vysoketatry.sk
www.vysoketatry.com
www.aquacity.sk 
Partneri:
Air Letenky
 
Ubytovanie Chorvátsko
 
Vysoké Tatry
 
Vysoké Tatry
 
www.ISD-WEBSPACE.com - služby v oblasti WEB Poprad, profesionálna tvorba WEB stránok, WEBdesign, WEBhosting, WEB, WWW, stránky
 
Lego, Duplo, hračky, stavebnice - internetový obchod, Poprad, lacné hračky | hracky.ISD-Webspace.com
 
Vysoké Tatry - REGIÓN
 
 Dnes: 25.09.2023 WEBdesign ISD-Webspace.com  ..::..  © 2023 Vila Tatra